Geomania.Org Forumları

Genel Kategori => Duyurular ve Forum Kuralları => Konuyu başlatan: scarface - Mart 18, 2010, 01:00:21 öö

Başlık: Kitap: Yüzyılın Olimpiyat Sorularıyla Geometri
Gönderen: scarface - Mart 18, 2010, 01:00:21 öö
Serhan Küpeli hocamızın olimpiyatlara hazırlık türünde yazmış olduğu Yüzyılın Olimpiyat Sorularıyla Geometri  isimli değerli çalışmasının ücretsiz tanıtım kısmını buradan sunalım. İncelemem için yayınevi kitabın geniş bir kısmını bana yollamıştı. Ancak izin verildiği kadarını forumdan paylaşabiliyorum :)

kitabın kendisini de bugün temin ettim. soruların şıklarının olmaması gayet isabetli bir seçim olmuş. Sizlerin de bildiği gibi birçok ülkenin ulusal olimpiyat sınavlarında da problemler klasik tarzda sunulur. Türkiye'de Aralık sınavı klasik olarak hazırlanıyor.

İçerik olarak gayet zengin bir çalışma olduğu ve anlatım üslubu ilk etapta gözüne çarpacaktır. Açıkçası ülkemizde bu türdeki yayınların sayısının artması ve gelişmesi için bizler de maddi - manevi desteğimizi vermeye çalışıyoruz .Eksikliği hissedilen bir alandaki bu çalışmasından dolayı Serhan Bey'i tebrik ediyor, çalışmalarının devamını diliyoruz.

Bu değerli çalışmayı ve diğer olimpiyat kitaplarını temin etmek isteyenler www.nokta2000.com adresinden sipariş verebilirler.
Başlık: Ynt: Kitap: Yüzyılın Olimpiyat Sorularıyla Geometri
Gönderen: FEYZULLAH UÇAR - Mart 19, 2010, 09:19:05 ös
Lokman Hocama katılıyorum...Kitap dizgisi içeriyi bakımdan hoş...ilk bakışta içine çekiyor.Kitap benim elime geçen hafta geçti daha doğrusu Serhan bey hediye etti(sağolsun) .Çalışmalarının devemını diliyorum ve Lokman Hocamızın kitabınıda sabırsızlıkla bekliyorum..
SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal