Gönderen Konu: Mehmet Şahin Bey'in kitapları  (Okunma sayısı 7873 defa)

Çevrimdışı Lokman Gökçe

• Lokman Gökçe
  • Administrator
  • Geo-Maniac
  • İstanbul
Mehmet Şahin Bey'in kitapları
« : Eylül 09, 2011, 10:08:44 ös »
M. Şahin bey'in bir süredir yoğun biçimde üzerinde çalıştığı yeni kitapları hazırdır. Bir kısmını inceledim ve konunun sunuluş şekli, üslubu, orijinal problemleriyle çok beğendim. (henüz inceyemediğim kalan kitapların da öncekiler kadar iyi olduğuna eminim) Lise matematik eğitiminde başucu kitabı diyebileceğimiz kıymetli bir kaynak. yayınevinin sayfası http://www.palmeyayinevi.com/turkce/urun_detay.aspx?id=2873 Bu eserlere ihtiyaç vardı, ülke matematiğine hayırlı uğurlu olsun (L. Gökçe)

Değerli Matematik Öğretmenleri
MEB Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığınca hazırlanan müfredata uygun kitaplarımız Palme Yayıncılık tan çıktı.
Konu Anlatımlı kitaplarımız 'Kademeli Modüler Hücre Sistemine Göre' hazırlanmıştır.Soru kitaplarımız piyasada bulunan klasik soru kitaplarından farklı bir sistemle hazırlandı.Kitaplarımızı incelemek için en yakın Palme Yayıncılık şubesinden MEB öğretmen kimliğinizle örnek kitaplarınızı alabilirsiniz.

Çıkmış Kitaplarımız

1)9.Sınıf Matematik Konu Anlatımlı
2)9 Sınıf Matematik Soru Kitabı
3)10.Sınıf Matematik Konu Anlatımlı
4)10.Sınıf Matematik Soru Kitabı
5)11.Sınıf Matematik Konu Anlatımlı
6)11.Sınıf Matematik Soru Kitabı
7)9.Sınıf Geometri Konu Anlatımlı
8)9.Sınıf Geometri Soru Kitabı
9)10.Sınıf Geometri Soru Kitabı
(10.Sınıf Geometri Konu Anlatımlı-11.Sınıf Geometri Konu Anlatımlı-11.Sınıf Geometri Soru Kitaplarımız 2 hafta içinde çıkmış olacaktır.)

10)Temel Kavramlarla LYS Matematik Soru Kitabı
(Temel Kavramlarla YGS Matematik Soru Kitabı-Temel Kavramlarla YGS-LYS Analitik Geometri Soru Kitabı-Temel Kavramlarla YGS-LYS Geometri Soru Kitaplarımız 2 hafta içinde çıkmış olacaktır.)

Eğitim camiasına hayırlı olması dileklerimle

Çevrimdışı gahiax

• G.O Genel Moderator
  • G.O Efsane Üye
Ynt: Mehmet Şahin Bey'in kitapları
« Yanıtla #1 : Ekim 09, 2011, 12:59:23 öö »
bi öğrencim 9.sınıf matematik ve geometri kitaplarını almış bu kitapları inceleme fırsatım oldu gerçekten güzel hazırlanmış tavsiye ederim
geometri en sade tanımıyla düşünce okuma sanatıdır(gahia)

Çevrimdışı Mathopia

• Administrator
  • G.O Demirbaş Üye
« Yanıtla #2 : Ekim 09, 2011, 10:58:37 ös »
Merak ettim. Keşke birkaç sayfadan oluşan bir demosu olsaydı. Palme Ankara şubesi evime çok yakın, sanırım meb kimliği ile öğretmenlere özel bir indirim uygulanmakta. Yarın gidebilirde alırsam naçizane görüşlerimi burdan paylaşırım.

Çevrimdışı Lokman Gökçe

• Lokman Gökçe
  • Administrator
  • Geo-Maniac
  • İstanbul
« Yanıtla #3 : Ekim 10, 2011, 10:49:27 ös »
demo'ya ihtiyacınız yok Murat hocam :) (scarface)

Değerli Arkadaşlar

Palme Yayıncılık Matematik -Geometri Konu Anlatımlı ve Soru Kitaplarımızı (9-10-11-12)
0312 433 56 65 nolu telefondan Çetin beyle görüşerek ücretsiz alabilirsiniz.

İyi Çalışmalar

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 
SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal